niedziela, 1 kwietnia 2012

Imagine +18 z Zaynem, dla Klaudii. ♥

Jesteś z Zaynem już pół roku. Mieszkasz w jego apartamencie. Zayn robi remont. Zabiera Cię do hurtowni luster. Tam, zrobiła mu się na ciebie wielka ochota. Nie patrząc na to, że jest w okół was dużo ludzi, poszliście w kąt. Zayn przyparł cię do ściany i zaczął muskać cię po szyi. Chwile potem jego ciepłe wargi zbliżyły się do twoich ust, ty to odwzajemniałaś. Miałaś kisiel w gaciach, czułaś się fantastycznie. Chwile potem Zayn całując cię po szyi , zerwał z ciebie koszulę rzucając ją w kąt. Dziwnie się czułaś, ponieważ Zayn na codzień zachowywał się jak tygrysek, ale żeby robić to w sklepie z lustrami? xd Chwile potem twój nowy , różowy stanik dołączył do koszuli , która leżała na podłodze. Skoro Zayn cię rozbierał, ty również postanowiłaś coś z niego zdjąć. Chwyciłaś jego koszulkę i szybkim ruchem również rzuciłaś nią na podłogę. Jeździłaś ręką po jego ciepłej klacie, Zayn podniecił się i zaczął sapać na cały głos.
-OMFG . ! Klaudia jesteś zajebista ! - krzyczał.
-A noo . Polak potrafi xd
Zayn kontynuował . Miałaś legginsy. Malik miał problemy ze ściągnięciem ich i powiedział :
-ooo 'zablokowały się' XD
nie czekał chwili dłużej i rozerwał je. Ściągnęłaś z niego spodnie, byłaś zdziwiona rozmiarem jego 'tygryska'. Miałaś na niego ochotę , zdjęłaś z niego bokserki i robiąc mu przyjemność włożyłaś jego trzon do buzi, wykonując okrężne ruchy. Malik drgał z podniecenia :
-Ooo Klaudia , dobrze dobrze ! kocham Cię za to !
Nie chciałaś przerywać przyjemności, Malik masował twoje piersi. Z twoimi sutkami było coś nie tak. Stwardniały. Malik ściągnął twoje różowe majteczki i wepchnął swoje palce do ciebie , aby potem podkręcić do punktu G. nagle Malik zasapanym głosem spytał :
-Chcesz mieć coś z Anglii ?
-No jasne kochanie ! działaj ! - odpowiedziałaś .
Wtedy właśnie Zayn włożył swój trzon do ciebie. Chciał abyy było ci dobrze, więc robił to tak mocno i szybko jak tylko mógł. Wiedzieliście że jeszcze parę pchnięć i będziecie na szczycie , aby potem wejść do ciemnej i mokrej jaskini. Zayn kontynuował. Sapaliście jak mogliście, byliście zdziwieni że jeszcze nikt w sklepie was nie widział. Doszliście. Malik wytrysnął , jednak nie przerywał tylko pchał cały czas. Po kilku pchnięciach pocałował cię w policzek i powiedział :
-No no , widzę że Polacy mają talent. XD
Ty pocałowałaś go w policzek i powiedziałaś :
-Nie chcę nic mówić , ale nie zabezpieczyliśmy się. !
-Oj tam. Będę się cieszył z naszego małego Malika.
Potem wyszliście. Z powodu tego że twoje legginsy zostały rozdarte przez pana Malika, on okrył cię swoją bluzą. Pojechaliście do domu i rozmawialiście o tym co będzie jak będziecie mieli dziecko. Lustra oczywiście nie kupiliście, ale nie pojechaliście tam też na marne . Po 9 miesiącach urodziłaś synka . Nazwaliście go Zayn junior. Zawsze wspominaliście ten dzień i miejsce w którym wasz mały Malik został poczęty. <3 ||

sory Klauduś, nie wyszedł mi za bardzo . <3.||

Potem dodam więcej imaginów , więc czekajcie. ;d 

10 komentarzy:

 1. *_______________*
  kauhdyuwedg ♥
  Koocham ! :33
  Zayn junior. <33
  Skąd wiedziałaś ,że chcę synka ? : >>
  Czekam na następne ! ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Co za poetka ; D
  Czekam na kolejny ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. No super :D
  czekam na nn

  OdpowiedzUsuń
 4. Mogłabyś napisać imagina dla mnie .? :D

  OdpowiedzUsuń
 5. super mały malik:**

  OdpowiedzUsuń
 6. Napiszesz dla mnie?? proszę ! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. słabe : ( lepiej by było gdybyś nie dodawała tych minek w trakcie imagina
  xx

  OdpowiedzUsuń